NEWS

November 22, 2023

Konkurs na Business Angel of the Year - Ruszyły nominacje!

Ruszyły Nominacje do Konkursu Business Angel of the Year 2023. Możesz nominować siebie i innych. Nominuj aniołów biznesu i fundusze VC. Po raz pierwszy w historii nagrodzimy także najbardziej innowacyjny startup! 

NOMINUJĘ

Dołącz do Konkursu lub zgłoś najbardziej zasłużonych!

Nagrodzimy w pięciu kategoriach. Możesz nominować siebie (w roli inwestora, startupu lub funduszu VC) lub startup, anioła biznesu i fundusz VC, które pozytywnie wyróżniają się na rynku. Do wszystkich nominacji prowadzi jeden, prosty formularz.
W konkursie Business Angel of the Year 2023 nagrodzimy w aż pięciu kategoriach. W trzech kategoriach nagrodzimy aniołów biznesu. Dodatkowo nagrodzimy fundusz VC oraz po raz pierwszy będziemy mieli okazję nagrodzić startup. Nie wahaj się! Zgłoś projekt, który zasługuje na wyróżnienie! 
Nagradzamy startup, który wyróżnia się innowacją i posiada unikalną technologię, produkt/usługę lub unikalny model biznesowy lub ponadprzeciętne osiągnięcie biznesowe. W kategorii Najlepszy Startup zgłoszenia zostaną rozpatrzone przez Kapitułę Konkrusu, a spośród najlepszych zgłoszeń Zwycięzca (Najlepszy Startup) zostanie wyłoniony poprzez otwarte głosowanie online. Do dzieła! 

Zwycięski startup zyska możliwość pitchowania LIVE przed setkami inwestorów na scenie Gali Finałowej Konkursu BAY2023. Przygotowaliśmy także specjalny pakiet mentoringowy przygotowany przez COBIN Angels oraz możliwość promocji startupu w kanałach komunikacyjnych Klubu Aniołów Biznesu.

W konkursie Business Angel of the Year 2023 po raz pierwszy zostanie wyróżniony startup, w kategorii największej innowacji.

Tradycyjnie, zapraszamy aniołów biznesu (Inwestorki i Inwestorów) do ubiegania się o tytuł Anioła Biznesu Roku 2023. Możesz zgłosić siebie lub innego inwestora, który zasługuje na wyróżnienie. Nagrodzimy: Anioła Biznesu Roku 2023, Debiutującego Anioła Biznesu Roku 2023 oraz wręczymy Nagrodę Ekosystemu dla Anioła Biznesu 2023. Zgłoś siebie lub wyróżniających się aniołów biznesu! W dwóch kategoriach nagroda zostanie przyznana decyzją Kapituły Konkursowej. W kategorii Nagroda Ekosystemu Zwycięzca zostanie wyłoniona/-y w drodze głosowania otwartego.

Do udziału w Konkursie już po raz kolejny zapraszamy także przedstawicieli Funduszy VC. Nagradzamy Fundusz VC, który wyróżnia się pozytywną współpracą z aniołami biznesu i inwestuje w startupy na polskim rynku. Zgłoś Fundusz VC, który reprezentujesz, lub inny Fundusz VC, który zasługuje na wyróżnienie w Konkursie. Nagroda w tej kategorii zostanie przyznana na podstawie decyzji Kapituły Konkursowej, która merytorycznie oceni nominacje, pod kątem największego zaangażowania w rozwój ekosystemu startupowego i współpracy z aniołami biznesu.

Poznaj poprzednie edycje Konkursu tutaj.