NEWS

April 10, 2024

22 kwietnia webinar COBIN Angels: Anielice Biznesu. Czyli jak inwestują kobiety?

Inwestowanie z Perspektywy Kobiet: Tajniki Anielskiego Biznesu

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda inwestowanie z perspektywy kobiet? Chcesz poznać tajniki inwestowania jako anielic biznesu? Jeśli tak, to już 22 kwietnia masz niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału w webinarze zorganizowanym przez COBIN Angels z udziałem wybitnych inwestorek.

Marta Zarosa, Joanna Namysł (Zielinska) i Olga Adamkiewicz – trzy wyjątkowe kobiety zanurzone w świecie inwestycji – podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jak inwestują kobiety? Jakie są korzyści i wyzwania bycia kobietą w grupie aniołów biznesu? Odpowiedzi na te pytania poznasz już podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Rejestracja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Wystarczy kliknąć w poniższy link i zarejestrować się online TUTAJ

Webinar organizuje COBIN Angels, a partnerami wydarzenia są: Huge Thing, European Women in VC, Youth Business Poland (YBP) i 30% Club Poland. Poprowadzą je Monika Heldt i Tomasz Laskowicz.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do poszerzenia swojej wiedzy i zrozumienia inwestycji z perspektywy kobiet. Dołącz do nas online 22 kwietnia i odkryj świat inwestycji startupowych z zupełnie nowej strony!