NEWS

February 28, 2024

PKO BANK POLSKI Partnerem Strategicznym COBIN Angels

PKO BANK POLSKI Partnerem Strategicznym Gali Business Angel of the Year 2023 organizowanej przez COBIN Angels na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

PKO BANK POLSKI
DOŚWIADCZENIE, KTÓRE ZAPEWNIA
KOMFORT ZARZĄDZANIA FINANSAMI

Bankowość Prywatna PKO Banku Polskiego, pozwala pomnażać potencjał finansowy i dbać o osobisty oraz rodzinny majątek najbardziej zamożnych Klientów.

PKO BANK POLSKI łączy środowiska Innowatorów, Inwestorów i Przedsiębiorców, żeby tworzyć nowoczesne i komplementarne rozwiązania finansowe.

Poznaj inicjatywy PKO BANKU POLSKIEGO w obszarze inwestycji w startupy

Let's Fintech with PKO Bank Polski to jeden z czołowych programów w Polsce, które pomagają rozwijać innowacyjne startupy. Program działa od 2015 roku, wspierając budowę ekosystemu innowacyjnych spółek technologicznych. W ramach poszukiwania rozwiązań, które digitalizują procesy i wspierają przedsiębiorstwa, przeanalizowano już ponad 6 tysięcy spółek z branż: Fintech, WealthTech, eCommerce i Marketing, AgriTech i wielu innych. W programie rozwijane są projekty, które mają szansę zrewolucjonizować tradycyjną bankowość.

Zbigniew Kluza (PKO BANK POLSKI)

PKO Venture Capital

Fundusz Corporate Venture Capital, zarządza aktywami o wartości ponad 200 milionów złotych, inwestując w startupy w Polsce oraz zagranicą. Fundusz inwestuje w innowacyjne przedsięwzięcia w celu wygenerowania ponadprzeciętnej stopy zwrotu. Fundusz wspiera spółki portfelowe w osiągnięciu sukcesu rynkowego, poprzez wykorzystanie infrastruktury i eksperyzy Banku. PKO Venture Capital wygenerował atrakcyjny zwrot, realizując pierwsze exity z inwestycji. W ramach realizowanych rund finansowania, Fundusz współpracuje z innymi inwestorami (funduszami, aniołami biznesu) poprzez konsorcja.

Konrad Ozdowy (PKO BANK POLSKI)

PKO BANK POLSKI zaprasza do rozmowy:

Konrad Ozdowy – Biuro innowacji, Let’Fintech +48 723 060 056
Beata Pielechaty – Bankowość Prywatna +48 666 821 249
Radosław Rykowski – Fundusz VC +48 722 080 675

Podczas Gali Finałowej Konkursu Business Angel of the Year 2023 odbył się panel ekspercki. W panelu udział wzięli (od lewej): Zbigniew Kluza (PKO BANK POLSKI), Diana Koziarska (SMOK Ventures), Paweł Maj (Anioł Biznesu), moderator: Rafał Tomaszewski (Fintek.pl). Wysłuchaj panelu tutaj.