NEWS

June 11, 2024

11 czerwca Spotkanie Stacjonarne COBIN Angels w Warszawie

Letnie Spotkanie Stacjonarne COBIN Angels: Inspirujące Dyskusje i Nowe Możliwości

Za nami letnie spotkanie stacjonarne klubu aniołów biznesu COBIN Angels, które zgromadziło przedsiębiorców i inwestorów takich jak Marian Owerko i Wiktor Schmidt. To wydarzenie było nie tylko okazją do wymiany poglądów, ale również do zrozumienia, jak budować firmy o międzynarodowym zasięgu.

Wartość Doświadczenia w Budowie Globalnych Startupów

Podczas panelu dyskusyjnego Wiktor Schmidt i Marian Owerko podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat wspierania startupów. Rola anioła biznesu to nie tylko inwestycja finansowa, ale przede wszystkim wsparcie zespołu założycielskiego na różnych etapach projektu. Doświadczenie zdobyte w innych biznesach okazuje się bezcennym wkładem w tworzenie innowacyjnych projektów, które mają szansę na międzynarodowy sukces.

Networking i Nowe Kontakty

Spotkanie stacjonarne było również doskonałą okazją do poznania nowych członków klubu COBIN Angels. W inspirującej przestrzeni kancelarii Domanski Zakrzewski Palinka (DZP) w Warszawie, uczestnicy mieli możliwość wymiany poglądów i nawiązania cennych kontaktów. Dodatkowym atutem spotkania była degustacja bezmięsnych produktów firmy SERio Roślinny ser, startupu wspieranego przez COBIN Angels.

Przygotowania do Kolejnych Wydarzeń

Przygotowujemy się do kolejnych spotkań, tym razem w przestrzeni wirtualnej. Jeszcze w lipcu planujemy kolejne atrakcyjne spotkania z inwesorami, ekspertami i przedstawicielami ekosystemu startupowego. Bądźmy w kontakcie!

Dołącz do Największego Klubu Aniołów Biznesu w Polsce

Poznaj możliwości dołączenia do największego klubu aniołów biznesu w Polsce i naucz się inwestować w startupy od najlepszych! Wypełnij formularz i pozwól nam skontaktować się z Tobą, aby przedstawić możliwości rozwoju jako anioł biznesu.

📝 Wypełnij formularz

Do zobaczenia na kolejnych inspirujących spotkaniach!