Spotkanie otwarte Cobin Angels 29.07.2020

 

COBIN Angels we współpracy z IDC zaprasza na spotkanie dla osób zainteresowanych rozwojem kompetencji w obszarze innowacji i współpracy ze środowiskiem startupów.

Kim są i jak funkcjonują aniołowie biznesu? Dlaczego coraz więcej osób oprócz regularnej aktywnosci zawodowej zaczyna angażować się w startupy? Czy to może być kierunek rozwoju zawodowego dla top managera? Jak zacząć, jakie modele i programy wsparcia dostępne są na rynku? Jak COBIN Angels wspiera swoich członków?  Robert Ługowski i Paweł Michalski, zarządzający COBIN Angels, odpowiedzą na powyższe pytania w pierwszej części spotkania.

O wartości płynącej z wykorzystania danych posiadanych przez organizacje nie trzeba dziś przekonywać decydentów. Wg lidera rynku doradztwa i analiz IT, firmy IDC, 80% informacji w przedsiębiorstwach nie jest efektywnie wykorzystywanych. Dyrektor zarządzająca IDC Polska, Ewa Lis – Jeżak przedstawi najnowsze badania IDC w tym zakresie. Będzie to również wstęp do prezentacji startupu pracującego nad innowacją, która może zrewolucjonizować sposób korzystania z danych przed firmy.

Część warsztatowa spotkania poświęcona będzie praktycznej prezentacji przykładowego startupu oraz dyskusji uczestników. Na koniec w kameralnej, niezobowiązującej atmosferze porozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach przyszłych członków klubu.

Spotkanie będzie miało prywatny charakter, zaproszenia przekazywane będą na bazie rekomendacji aktualnych członków i partnerów klubu.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu otwartym prosimy o przesłanie swoich danych kontaktowych poprzez formularz poniżej.Termin spotkania: 29 lipca 2020 godz. 16:50 na platformie zoom.us (online)

Do zobaczenia!