Spotkanie otwarte Cobin Angels 09.09.2020

 

COBIN Angels zaprasza na spotkanie dla osób zainteresowanych rozwojem kompetencji w obszarze innowacji i współpracy ze środowiskiem startupów.

Kim są i jak funkcjonują aniołowie biznesu? Dlaczego coraz więcej osób oprócz regularnej aktywnosci zawodowej zaczyna angażować się w startupy? Czy to może być kierunek rozwoju zawodowego dla top managera? Jak zacząć, jakie modele działania i programy wsparcia dostępne są na rynku? Jak COBIN Angels wspiera swoich członków?  Robert Ługowski i Paweł Michalski, zarządzający COBIN Angels, odpowiedzą na powyższe pytania w pierwszej części spotkania.

O swoich inspiracjach, doświadczeniach i  wartości płynącej ze współpracy ze startupami opowie Krzysztof Witoń, członek COBIN Angels oraz członek komitetu inwestycyjnego giełdowego funduszu Impera Capital ASI S.A. Będzie to również wstęp do prezentacji startupu pracującego nad innowacją, która może zrewolucjonizować sposób korzystania z danych przed firmy.

Część warsztatowa spotkania poświęcona będzie prezentacji przykładowego startupu, wstępnej analizie projektu oraz dyskusji uczestników. Celem części warsztatowej jest praktyczne zaznajomienie uczestników z metodologią COBIN Angels i możliwościami, które niesie grupowy model inwestowania.

Na koniec w kameralnej, niezobowiązującej atmosferze porozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach przyszłych członków klubu.

Spotkanie będzie miało prywatny charakter, zaproszenia przekazywane będą na bazie rekomendacji aktualnych członków i partnerów klubu.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu otwartym i rozmową o dołączeniu do Klubu prosimy o rejestrację poprzez formularz poniżej. Osoby zainteresowane, którym nie odpowiada termin spotkania prosmy o przekazanie takiej informacji w polu notatki.

Termin spotkania: 9 września 2020 godz. 16:50 na platformie zoom.us (online)

Do zobaczenia!