Spotkanie COBIN Angels Life Science Chapter

 

Zespół COBIN Angels zaprasza na spotkanie dla inwestorów prywatnych zainteresowanych inwestycjami i wspieraniem startupów z obszaru Life Science (w tym healthcare, health prevention and wellness).

W ostatnich latach obserwujemy wiele nowych projektów i incjatyw ukierunkowanych na wykorzystanie innowacji w obszarze Life Science. Powstają startupy, fundusze inwestycyjne, kluby aniołów biznesu i inne inicjatywy starające się wykorzystać globalny potencjał komercyjny powstających innowacji naukowych, technologicznych i inżynieryjnych. Bardzo ciekawy manifest nt przyszłości branży ogłosił w ostatnim czasie jeden z największych globalnych inwestorów Andreessen Horowitz Biology is Eating the World.

Jaka może być moja rola w tym szybko rozwijającym się rynku? Czy warto inwestować i angażować swój czas w projekty startupowe? Kim są i jak działają Aniołowie Biznesu?  Jak działają kluby Business Angels? Odpowiedzi na te i inne pytania możesz poznać 13 listopad podczas spotkania inicjującego utworzenie Life Science Chapter w ramach klubu COBIN Angels.

Robert Ługowski, Partner Zarządzający COBIN Angels oraz Marcin Hanczaruk, Co-Chairman of AFI Poland, opowiedzą o koncepcji Life Science Chapter. W kameralnej, niezobowiązującej atmosferze porozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach przyszłych członków klubu.

Spotkanie będzie miało prywatny charakter, a wstęp będzie możliwy tylko na specjalne zaproszenie, które prześlemy po zakończeniu procesu rejestracji.

Termin spotkania: 13 listopad 2019 godz. 17:45 w Warszawie.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu otwartym prosimy o przesłanie swoich danych kontaktowych poprzez formularz poniżej.

Do zobaczenia wkrótce!