Rejestracja na Spotkanie OtwarteZespół Cobin Angels zaprasza na otwarte spotkanie dla inwestorów prywatnych zainteresowanych dołączeniem do naszego klubu.

Kogo zrzesza Cobin Angels? Dlaczego warto inwestować w startupy? Jak Cobin Angels wspiera swoich inwestorów? Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz już 11 czerwca podczas spotkania z członkami naszego zespołu.

Robert Ługowski i Bartosz Boniecki, zarządzający Cobin Angels, opowiedzą, jak działa klub inwestorów prywatnych oraz dlaczego warto zostać aniołem biznesu. W kameralnej, niezobowiązującej atmosferze porozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach przyszłych członków klubu.

Spotkanie będzie miało kameralny charakter, a wstęp będzie możliwy tylko na specjalne zaproszenie.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu otwartym prosimy o przesłanie swoich danych kontaktowych poprzez formularz poniżej.

Do zobaczenia wkrótce!

Termin spotkania: 11 czerwca 2019 godz. 17:30

 

Akceptuję politykę prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)* Zapoznaj się z polityką prywatności.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.