NewsPoznaj Cobin Angels — pierwsze spotkanie otwarte w 2019 roku!


Zespół Cobin Angels zaprasza na pierwsze w tym roku otwarte spotkanie dla inwestorów prywatnych zainteresowanych dołączeniem do naszego klubu.

Read more

Meet us at World Congres of Angel Investors in Istanbul


World Business Angels Investment Forum gościć będzie ponad 1000 delegatów z całego świata podczas World Congress of Angel Investors 2019, największego rocznego zgromadzenia na światowym rynku kapitałowym i inwestycyjnym na wczesnym etapie.

Read more

Amazon, czyli historia Jeffa Bezosa


Co to jest ten cały internet? Takie pytanie 24 lata temu zadał Jeffreyowi Bezosowi, właścicielowi firmy Amazon.com jego pierwszy inwestor – własny ojciec, który wyłożył na interes syna większość oszczędności życia.

Read more

Apple, czyli kto słyszał o Mike Markkula?


Firma Apple kojarzona jest najczęściej z osobą jej wizjonerskiego szefa – Steva Jobsa. Czytelnicy bardziej obeznani z rynkiem nowych technologii znają także z pewnością Steva Wozniaka. Mało kto jednak słyszał nazwisko Mike Markkula…

Read more

Chris Sacca — kowboj miliarder


Czterdziestodwuletni Kalifornijczyk słynący ze swych kowbojskich koszul – Chris Sacca zdaniem magazynu Forbes jest obecnie właścicielem jednego z najlepszych porfolio firm technologicznych na świecie.

Read more

Połączenie Platinum Investors i Cobin Angels


Z przyjemnością informujemy o połączeniu naszych dwóch organizacji — Cobin Angels oraz Platinum Investors. Jesteśmy głęboko przekonani, że połączenie sił umocni naszą pozycję na rynku, co dla naszych Inwestorów w praktyce będzie oznaczać…

Read more

Podsumowanie konkursu CEE Released 2018


Gala finałowa, która odbyła się 21 czerwca 2018 na Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie zakończyła etap konkursowy polskiej edycji programu CEE Released.

Read more