AktualnościPoznaj Cobin Angels — spotkanie otwarte kwiecień 2019!


Zespół Cobin Angels zaprasza na otwarte spotkanie dla inwestorów prywatnych zainteresowanych dołączeniem do naszego klubu.

Czytaj dalej

Cobin Angels na World Congress of Angel Investors


World Business Angels Investment Forum gościć będzie ponad 1000 delegatów z całego świata podczas World Congress of Angel Investors 2019, największego rocznego zgromadzenia na światowym rynku kapitałowym i inwestycyjnym na wczesnym etapie.

Czytaj dalej

Amazon, czyli historia Jeffa Bezosa


Co to jest ten cały internet? Takie pytanie 24 lata temu zadał Jeffreyowi Bezosowi, właścicielowi firmy Amazon.com jego pierwszy inwestor – własny ojciec, który wyłożył na interes syna większość oszczędności życia.

Czytaj dalej

Apple, czyli kto słyszał o Mike Markkula?


Firma Apple kojarzona jest najczęściej z osobą jej wizjonerskiego szefa – Steva Jobsa. Czytelnicy bardziej obeznani z rynkiem nowych technologii znają także z pewnością Steva Wozniaka. Mało kto jednak słyszał nazwisko Mike Markkula…

Czytaj dalej

Chris Sacca — kowboj miliarder


Czterdziestodwuletni Kalifornijczyk słynący ze swych kowbojskich koszul – Chris Sacca zdaniem magazynu Forbes jest obecnie właścicielem jednego z najlepszych porfolio firm technologicznych na świecie.

Czytaj dalej

Połączenie Platinum Investors i Cobin Angels


Z przyjemnością informujemy o połączeniu naszych dwóch organizacji — Cobin Angels oraz Platinum Investors. Jesteśmy głęboko przekonani, że połączenie sił umocni naszą pozycję na rynku, co dla naszych Inwestorów w praktyce będzie oznaczać…

Czytaj dalej

Podsumowanie konkursu CEE Released 2018


Gala finałowa, która odbyła się 21 czerwca 2018 na Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie zakończyła etap konkursowy polskiej edycji programu CEE Released.

Czytaj dalej