AktualnościPoznaj Cobin Angels — spotkanie otwarte 26 sierpnia 2020


Zespół Cobin Angels zaprasza na otwarte spotkanie dla inwestorów prywatnych zainteresowanych dołączeniem do naszego klubu.

Czytaj dalej

Business Angel of the Year — rozpoczęcie nominacji!


Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Busienss Angel of the Year.

Czytaj dalej

Cobin Angels na Swiss-Polish Blockchain Symposium


Cobin Angels jest partnerem konferencji Swiss-Polish Blockchain Symposium 7 czerwca 2019.

Czytaj dalej

Cobin Angels na EBAN Annual Congress


Doroczny Kongres EBAN jest jednym z największych międzynarodowych wydarzeń skupiających aniołów biznesu, organizowanych corocznie przez European Business Angel Network.

Czytaj dalej

Poznaj Cobin Angels — spotkanie otwarte maj 2019!


Zespół Cobin Angels zaprasza na otwarte spotkanie dla inwestorów prywatnych zainteresowanych dołączeniem do naszego klubu.

Czytaj dalej

Business Angel of the Year


Business Angel of the Year to wspólna inicjatywa COBIN Angels i Executive Club, której celem jest uhonorowanie najlepszych aniołów biznesu, za inwestycje dokonane w 2018 roku w Polsce. Nagroda przyznawana jest osobom, które nie tylko inwestują swój kapitał, ale również aktywnie wspierają rozwój firm swoją wiedzą, doświadczeniem i kontaktami.

Czytaj dalej

Cobin Angels na World Congress of Angel Investors


World Business Angels Investment Forum gościć będzie ponad 1000 delegatów z całego świata podczas World Congress of Angel Investors 2019, największego rocznego zgromadzenia na światowym rynku kapitałowym i inwestycyjnym na wczesnym etapie.

Czytaj dalej

Amazon, czyli historia Jeffa Bezosa


Co to jest ten cały internet? Takie pytanie 24 lata temu zadał Jeffreyowi Bezosowi, właścicielowi firmy Amazon.com jego pierwszy inwestor – własny ojciec, który wyłożył na interes syna większość oszczędności życia.

Czytaj dalej

Apple, czyli kto słyszał o Mike Markkula?


Firma Apple kojarzona jest najczęściej z osobą jej wizjonerskiego szefa – Steva Jobsa. Czytelnicy bardziej obeznani z rynkiem nowych technologii znają także z pewnością Steva Wozniaka. Mało kto jednak słyszał nazwisko Mike Markkula…

Czytaj dalej

Chris Sacca — kowboj miliarder


Czterdziestodwuletni Kalifornijczyk słynący ze swych kowbojskich koszul – Chris Sacca zdaniem magazynu Forbes jest obecnie właścicielem jednego z najlepszych porfolio firm technologicznych na świecie.

Czytaj dalej